Aktuality

Krátké aktuální zprávy z naší ordinace..

Neordinujeme

21.12.2017 | Mezi svátky (od 25.12.2017 do 1.1.20107 včetně) bude ambulance uzavřena.

Petr Vabroušek

12.4.2016 | Náš známý triatlet Petr Vabroušek absolvoval na pracovišti sportovní medicíny v Kroměříži preventivní zdravotní prohlídku.
link | http://www.sportovnisrdce.cz/clanek/2016-4-12-petr-vabrousek.html

Filip Ospalý

2.4.2016 | V rámci zimní přípravy navštívil naše pracoviště mistr Evropy ve středním triatlonu Filip Ospalý. Podívejte se na fotky a video.
link | http://www.ospaly.cz/

FC Slovácko

30.3.2016 | V měsíci únoru a březnu se podrobili kardiologickému vyšetření na našem pracovišti všichni hráči A týmu fotbalového FC Slovácko.
link | http://www.fcslovacko.cz/index.asp

Pacienti v Kroměřížské nemocnici mají k dispozici wi-fi

12.1.2016 | Příjemnou novinkou pro pacienty a návštěvníky začal nový rok v Kroměřížské nemocnici a.s. zřizované Zlínským krajem. Aktuálně totiž mají všichni, kdo do areálu zavítají, k dispozici bezplatné připojení k internetu prostřednictví sítě wi-fi. Nová služba tak jistě přispěje k většímu komfortu pacientů, kteří musejí v nemocnici trávit čas. „Jsme přesvědčeni, že připojení k internetu by mělo v dnešní době patřit ke standardu, proto jsme se rozhodli pro její vybudování a bezplatné poskytnutí našim pacientům a dalším návštěvníkům,“ konstatovala Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice. Signál lze využít v podstatě na všech odděleních a ambulancích, kam pacienti běžně chodívají. Kompletně je tedy pokryta budova A (operační a chirurgické obory), budova B (interní obory), budova L (laboratorní a další obory), obě lékárny a ředitelství. Připojení je pak možné přes chytré mobilní telefony, tablety a notebooky.
link | http://www.nem-km.cz/282-pacienti-v-kromerizske-nemocnici-maji-k-dispozici-wi-fi.html

Stezka pro cyklisty a chodce na Obvodové ul.

11.10.2015 | Občané Kroměříže se již brzy dočkají rozšíření cyklistické trasy o další část stezky pro cyklisty a chodce. Od 5. října 2015 začne na ul. Obvodová naproti obchodního domu Kaufland probíhat oprava stávajícího chodníku z litého asfaltu, a to v úseku od ul. U Rejdiště po konec litého asfaltu v blízkosti přechodu pro chodce k plaveckému bazénu. Stávající chodník bude rozšířen na stezku pro chodce a cyklisty, povrch bude v nové zámkové dlažbě.
link | http://www.mesto-kromeriz.cz/zpravodaj/tiskove-zpravy/stezka-pro-cyklisty-a-chodce-na-obvodove-ul/

Hradní okruh Brumov 2015

3.6.2015 | V Brumově se 23.5.2015 konal regionální tradiční MTB závod, kterého se účastnilo rekordních 315 závodníků. Bylo po dešti a tak trať závodu byla velmi náročná a rozbahněná. Poměrně dost účastníků ze závodu odstoupilo a závod nedokončilo. V hlavní kategorii Elite vyhrál závod Pavel Žák z BT Morkovice. Fotky vítězného týmu můžete vidět na přiloženém odkazu.
link | https://www.dropbox.com/sc/3we3pwjsam0tewc/AABAqRZfUXytOTHtCj3Hhz7Ga

Rohálovská padesátka letos podporuje rozvoj onkologie

26.4.2015 | 25. dubna 2015 se uskutečnil v Prusinovicích a okolí 6. ročníku závodu horských kol Rohálovská padesátka. I členové naší ambulance se zapojili svou účastí a podpořili tak rozvoj onkologické péče, kam poputuje část startovného.
link | http://www.vesani.cz/199-foto-rohalovska-50ka-2015.html

Sportovní fyzioterepeut.

17.1.2015 | Váš pohybový aparát je pří sportu často přetěžován. Kromě velké trénínkové zátěže tomu může příspivat špatné provádění vašeho sportovního výkonu, špatné držení těla, přetížené nebo naopak oslabné skupiny svalů, špatná obuv ale i spousta jiných drobností, o ktrerých třeba ani netušíte. Naučíme vás více vnímat vaše tělo ! Každý výkonnostní sportovec potřebuje pravidelnou péči o pohybový aparát a tou nejlepší volbou je pravidelná spolupráce s fyzioterapeutem. Fyzioterapeut najde všechny vaše “slabiny” a navrhne jejich odstranění. Naučí vás kompenzační cvičení a další fígle, které finálně povedou k lepšímu sportovnímu výkonu. Na našem pracovišti máme skvělého sportovního fyzioterapeuta, kterým Vám rád pomůže. Zavolat můžete na 602 930 397.

Novinka-Nutriční poradenství na našem pracovišti

29.12.2014 | Pro naše klienty nabízíme nově přímo na našem pracovišti možnost konzultace výživového poradce. Poradí vám, jak zdravě dosáhnout redukce hmotnosti, jak se správně stravovat při sportu i s ohledem na váš zdravotní stav (např. při diabetu, bezlepkové dietě…). Sestaví vám jídelníček na míru a pomůže s koučinkem zdravého životního stylu. Více informací-www.hubnetesivanou.cz. Objednávat se můžete osobně na našem pracovišti nebo na našich telefonních číslech: 573 332 626 & 739 055 143.

Nové webové stránky

18.8.2014 | S novým školním rokem jsme pro vás připravili nové, přehlednější, webové stránky. Věříme, že na nich najdete všechny informace které hledáte. Pokud máte nějaký dotaz nebo připomínku, neváhejte a kontaktujte nás.

Pro příznivce cyklistiky

9.9.2013 | Pro příznivce cyklistiky jsme připravili specifický program testování na vlastním tréninkovém kole. K dispozici máme profesionální ergometr Cyclus2. Více se dozvíte na našich stránkách.
link | http://www.cyclus2.com