Náš team - Kdo co pro vás dělá

MUDr. Dagmar Vlčková

Sportovní a tělovýchovný lékař. Odborná způsobilost z tělovýchovného lékařství, z diabetologie a interny. Odborné zaměření: sportovní medicína, diabetologie a metabolické onemocnění, angiologie, preventivní kardiologie, obezita a zdravý život, všeobecná medicína.

MUDr. Robert Náplava, Ph.D.

Sportovní lékař. Odborná způsobilost pro interní lékařství, kardiologii, angiologii. Funkční licence z invazivní a intervenční kardiologie, diagnostická invazivní kardiologie, transesofageální echokardiografie, myoskeletání medicína. Je členem týmu invazivních kardiologů, který zajišťuje péči pro pacienty s akutním infarktem myokardu pro celý Zlínský kraj. Odborné zaměření: kardiologie, angiologie, diabetologie, invazivní kardiologie a angiologie, sportovní medicína.

MUDr. Niko Burget

Rehabilitační lékař. Odborná způsobilost pro rehabilitační a fyzikální medicínu, balneologii, manuální a myoskeletální medicínu. Dlouhodobě pracuje na rehabilitačním oddělení KNTB Zlín, kde se zabývá terapií klientů s chorobami neurologickými, vertebrogenními a interními, po operacích a úrazech pohybového aparátu nebo s funkčními poruchami pohybové soustavy vyvolanými chronickým přetěžováním (např. u sportovců). V letech 2017-2018 absolvoval kurz Dynamické neuromuskulární stabilizace pro sportovce se získáním diplomu certifikovaného DNS trenéra. Získané zkušenosti využívá i ve svém volném čase, kdy se věnuje horolezectví, vysokohorské turistice, běhu či cyklistice.